Kiğı Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiğı Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği

Bu forum sitesi güzel ilçemizin geleceğine ışık tutacak bir projeksiyon konumunda olup bu bilinçle hareket etmenizi rica ediyoruz.Lütfen forum sitesinde siyasi içerikli konuşmalara yer vermeyelim ve kişilerin onurlarını rencide etmeyelim.Teşekkürler...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

YAŞANMIŞ GERCEK Bİ OLAY

YazarMesaj
VİRANİ

YAŞANMIŞ GERCEK Bİ OLAY Empty
MesajKonu: YAŞANMIŞ GERCEK Bİ OLAY   YAŞANMIŞ GERCEK Bİ OLAY Icon_minitime12.03.09 21:23

Adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya...Adam arka tarafa biner..Şoför eee hemşerim,kimsin,nereye gidersin der...
Yolcu;Ben azrailim canını almaya geldim.Şoför alaycı bir tavırla;Sen mi azrailsin!Yav senin gibi azrail olurmu hiç.Yolcu sakin bir tavırla:Sen daha önce azrail gördünmü ki tarif ediyorsun,der ve ekler;İnanmadın bana öylemi?Şoför;inanmadım tabi ki!Yolcu o zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksın,der...Gerçektende adamın dediği gibi şoför 200 metre ilerde bir yolcu daha alır.Ama yolcu ön tarafa oturur.Olaylar bundan sonra daha da enterasanlaşır...Şoför yanındakine;Ee sen kimsin,nereye gidersin der...Öndeki:Abi, beni merkezde bir yerde indirirsen çok sevinirim,adım Ahmet.Şoför:Yav şu arkadaki adam bana azrailim diyor.Görüyon mu şu herifi,hem iyilik edyioz hem de dalga geçiyor terbiyesiz.Öndeki arkaya bakar,ama kimse yoktur...Öndeki;Abi arkada kimse yok ki!Şoför hışımla arkaya bakar:Körmüsün be adam, arkada oturuyor ya,der...Öndeki arkaya tekrar bakar:Abi senin kafan iyimi yoksa dalgamı geçiyorsun!Bu sefer arkadaki söze girer...
Gördün mü,öndeki beni ne duyabilir ne de görebilir.Şoförün bir anda dizlerinin bağı çözülür,bet beniz atar...
Arkadaki,şoföre:
Hadi,arabayı kenara çek,2 rekat namaz kıl,canını alacağım der...
Şoför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve iner arabadan.
Sonra...Sonra ne olmuş biliyor musunuz?
Adamlar arabayı aldığı gibi kaçmışlar

YAŞANMIŞ GERCEK Bİ OLAY
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YAŞANMIŞ HAYAT HİKAYELERİ
» KOMİK OLAY
» BİNGÖL OLAY GAZETESİ
» Keşke sağ tuşu gerçek hayatta da kullanabilsek